Objavljeno: 29. veljače 2024.

Audicije za upis u I. pripremni i I. razred srednje glazbene škole

utorak, 4. srpnja 2023. – instrument/pjevanje

ODJEL ZA KLAVIR, ORGULJE i ČEMBALO – soba 1/I. kat

I. razred srednje – klavir i klavir TO
u 12:00 sati 2 kandidata klavir temeljni predmet:

  • Anja Nardić
  • Rebeka Staub

u 13:00 sati 4 kandidata klavir teorijski smjer

  • Tina Sekula
  • Laura Žarko
  • Laura Lepanović
  • Marija Berišić

u 14:00 sati 5 kandidata klavir teorijski smjer

  • Ema Čanić
  • Ivo Šimić
  • Sara Novaković
  • Šimun Lončar
  • Leon Plantarić

ODJEL ZA GITARU i MANDOLINU – soba 32/IV. kat

I. razred srednje – od 12:00 sati – gitara

  • Petar Štaba
  • Adrian Babić Herceg
  • Elena Cattier
  • Joško Golubić
  • Vilim Kosec

I. razred srednje – od 13:00 – mandolina

  • Sara Vorberger

I. razred srednje – od 13:00 Graditelj i restaurator glazbala – u radionici

  • Ti-Yung Hsiao

I. pripremni razred – od 13:00 Graditelj i restaurator glazbala – u radionici

  • Mak Cvanciger
  • Kristian Kalle

ODJEL ZA SOLO PJEVANJE – soba 32/IV. kat

I. pripremni razred – od 13:00 sati (izvedba dviju vokalnih skladbi)

  • Mara Šprljan
  • Luka Padovan
  • Marijeta Dugopoljac
  • Paulina Đitko
  • Irma Boroša Paleček
  • Katja Baždar
  • Gabrijela Piršljin
  • Lea Anica Ćorić
  • Emanuel Blažanović

ODJEL ZA GUDAČE I HARFU – soba 17/II. kat

I. razred srednje – od 12:00 sati – violina

  • Maša Marjančić
  • Niko Neveščanin
  • Ana Udovičić
  • Lorena Zukanović

od 13:00 sati

  • Manda Perica
  • Lorena Zubak
  • Teuta Jukić

I. razred srednje – od 14:00 sati – violončelo

  • Ema Đuričković
  • Ema Papež
  • Leon Munjas
  • Tomislav Zadro

I. razred srednje – od 15:00 sati – kontrabas

  • Noa Imrović
  • David Imrović

I. pripremni razred – u 15:15 sati, utvrđivanje potrebne tjelesne sposobnosti

  • Nina Tkalec, harfa

I. razred srednje – od 15:20 sati – viola

  • Luka Blažina

ODJEL ZA PUHAČE I UDARALJKE – soba 22/V. kat.

I. pripremni razred – u 13:30 sati, utvrđivanje potrebne tjelesne sposobnosti

  • Morena Dobrić, saksofon
  • Tin Đimoti Šahman, saksofon
  • Hana Vondraček, truba
  • Vatroslav Hrelec, udaraljke
  • Miran Mikša, udaraljke
  • Mara Šprljan, saksofon

I. razred srednje škole od 14:15 sati

  • Katarina Žužak, flauta
  • Veronika Hodak, saksofon
  • Nikola Bojko, truba
  • Lovro Kunjko, trombon

od 15:00 sati

  • Vid Šeperić, rog
  • Karlo Jurčić, rog
  • Mislav Krpan, rog
  • Luka Luzar, fagot

Kalendar događanja

keyboard_double_arrow_left keyboard_double_arrow_right

Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb | 2023.

Skip to content